10 % ekstra rabat på indendørs belysning* >

Gratis levering fra %free_shipping_cost

Med en ordre til en værdi på mindst %free_shipping_cost eller mere, leverer vi dine lamper gratis! Ordrer som bestilles før kl. %cut_off_time bliver sendt samme dag.

30 dages returret

Det kan ske, at et produkt ikke lever fuldstændigt op til dine forventninger. Så kan du naturligvis returnere det. Det tager vi os gerne af. Du har 30 dage til at returnere en vare fra modtagelsesdatoen.

Rektangulært forsænket spotlight 2-lys aluminium - Qure

385,00 kr 189,00 kr
Rabat er 196,00 kr Denne kampagne er stadig gyldig i 5 dage

Gratis levering fra 800 kr

  • 30 dages fortrydelsesret
  • Betal senere med Klarna
Brug for hjælp
fra vores team?
Vores medarbejdere er klar 5 dage om ugen.

Ring til os:
+4589884767

Hver uge, kan vores priser ændre sig. Det sker ud fra lagerstatus og den foregående uges salg. Derfor kan priserne stige eller falde, men de kan også forblive som hidtil. Dagen, hvor prisen fastsættes igen, vises med det antal dage, der er angivet ifm. prisen.


Den viste rabat er altid baseret på den vejledende udsalgspris. Produktets vejledende pris (Vejl. pris) er anbefalet af producenten.

Tilbehør

Bemærk, at ovenstående lampe leveres uden lyskilde, som skal bestilles separat.

upsell

Vi fandt andre produkter, som du måske vil synes om

Detaljer

Denne Qure passer helt ind i et moderne miljø, det ser godt ud i gangen eller i køkkenet! Med en IP-værdi på IP20 er dette forsænkede sted kun egnet til at hænge indendørs. En dejlig ekstra til dette forsænkede sted er, at det kan vippes. Så du kan belyse mørke hjørner i huset, hvor du vil have det!
Pletten er rektangulær og har en installationsstørrelse på 9 cm bred og 18 cm lang og 10 cm dyb. Den samlede størrelse af dette sted er 19 cm lang og 10,1 cm bred. Udfyld denne Qure med to GU10 lyskilder på maksimalt 50 Watt. Hvis du vil gøre det hyggeligt om aftenen, kan du også dæmpe denne lampe (lysdæmper ikke inkluderet). Lys dit hjem med denne Qure!

Mere information

Mere information
Produktdetaljer 
Varenummer44750
LampeholderGU10
Pære inkluderetNej, pære ikke inkluderet
Egnet pæreHalogen, LED
LysfunktionDirekte lys, Funktionel
DæmpbarNej, denne lampe kommer ikke med en dæmper
Generelt 
EAN08718881002915
MærkeQAZQA
BrugervejledningDownload PDF
StilModerne
FormRektangel
Farve og materiale 
FarveAluminium
MaterialeAluminium
Størrelse og vægt 
Generelle målLængde 19 cm - bredde 10,1 cm
UdskæringsmålDybde 10 cm - længde 18 cm - bredde 9 cm
Vægt0.4 kg
PakkeHøjde 11 cm - længde 20 cm - bredde 15 cm
Pære 
Antal lamper2
Effekt 50
Spænding220V/230V (mere information)
Tilvalg 
VærelseSpisestue, Kontor / arbejdsområde, Køkken, Soveværelse, Butik / showroom, Stue, Indendørs belysning
Helt forsænket0
Driver over 0
InstallationsområdeLoft
Lav dybde0
Tekniske specifikationer 
IP-klassificeringIP20 (mere information)

Service og returnering

Service Service

Du har masser af tid til at beslutte, om du vil returnere din ordre, når du handler hos os. Vores kunder har 30 dages returret, 2 års garanti på alle lamper og nem adgang til vores kundeservice 5 dage om ugen.

Retur Returnering

Hvis du ikke er tilfreds med din ordre, kan du sende den tilbage til os. Du har 30 dages returret, og du kan returnere din ordre helt.

Du skal blot give besked om din returnering ved hjælp af vores returportal. Hvis du har spørgsmål, skal du kontakte kundeservice på [email protected] eller +4589884767 (lokal takst).

De bedste kombinationer

  • Gratis levering fra 800 kr
  • 30 dages fortrydelsesret
Skriv din egen anmeldelse
x
Kun registrerede brugere kan skrive anmeldelser. Log ind eller opret en konto